czwartek, 5 maja 2011

AHOJ PIRACI!

W związku z totalnym bzikiem mojego synka na punkcie piratów stwierdziłam, że jeden post poświęcę właśnie im. Piraci i trupie czachy opanowały nasz dom totalnie. Po części sama się do tego przyczyniłam. Odkąd mały dostał na urodziny zestaw piracki Playmobila z niezliczoną ilością ludzików to znajduję ich dosłownie wszędzie. Już nie mówiąc o tym, że z nim śpią, jedzą, oglądają bajki i chodzą do przedszkola. Totalne wariactwo! 

Piraci także wiodą prym w szafie. Od trupich czaszek na majtkach po ubranie wierzchnie, łącznie z kurtką, czapką i butami:) 


Na szczęście ratuje mnie druga pociecha,  bo  dzięki niej mogę zrównoważyć to pirackie szaleństwo landrynkowym różem i słodkimi sukieneczkami, ciekawe tylko na jak długo... :)

A teraz to co piraci i piratki lubią najbardziej:) 
 
Zdjęcia: źródło własne, Rocker Bye Baby Makmay Designs, Alphabet Monkey,  Drool On, Fate Goddess, Steady Jane, BMOD Designs, Knotty Baby Wear, Pita Power, Mama runs with scissors, Wildcubs, MamaSan Maternity, My Own Threads, Charlie and Sarah, BAGANUS, BabyThreadsByLiz, KirrasBoutique, DigThisChick, RedHareCreations, dara43, KarmaBoxCom, Little Jumping Beans

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza