piątek, 13 października 2017

Co kupić Craftoholicowi???

 W tym miesiącu odpowiem Wam na pytanie nurtujące każdego przyjaciela szyciowego freaka. Czyli - co ja mam mu kupić? 

Wasza przyjaciółka, mama, siostra, kuzynka, brat, kumpel, ciocia koleżanki siostry dostała własnie maszynę do szycia, albo jest już kompletnie straconym craftoholikiem? Sporządzę tutaj krótką listę prezentów, które sądzę, że ucieszą każdego maniaka szycia.NO TO ZACZYNAMY! :)

1. MATERIAŁY
 Czego nie powiedziała nigdy żadna porządna szwaczka? "Chyba coś mam za dużo tych materiałków, już starczy."
 Co mówi każda porządna szwaczka? "Hmmm, materiałki już mi się nie mieszczą w tej szafie i 10 porozrzucanych po domu kartonach. Chyba czas na większe mieszkanie."

Jaki jest morał z tej bajki? Każdy, czy to mały, czy to duży Craftoholic na pewno będzie skakał z radości, kiedy pokażesz mu materiałki, które dla niego kupiłeś.

W ofercie naszego sklepu przygotowałyśmy kilka już gotowych, tematycznych zestawów. Znajdzie się coś dla miłośników zwierząt i majsterkowiczów. Zestawy znajdziecie w zakładce pomysł na prezent.


No tak, teraz sobie pewnie myślisz co ona, gada, coż za mały wybór! Nic bardziej mylnego... 
Po pierwsze, jeśli masz jakieś życzenia jakie zestawy mogłyby się u nas pojawić śmiało pisz, zrobimy co się da i rachu ciachu będą one na stronie. Póki co zdecydowałyśmy się zostawić Wam wolna rękę, zebyście mogli sami tworzyć swoje wymarzone zestawy tkanin. 

Znajdzie się coś dla każdego! Szukasz czegoś dla miłośnika lasu? Szast Prast!


A może osoba, która ma zostać obdarowana oszalała na punkcie kaktusów jak nasza Bohothica? Abrakadabra!A może chcesz pójść w klasykę? Bim Sara Bim!Nasze małe krasnoludki (czyli tak na prawdę to po prostu ja) zawsze pakują Wasze zakupy w kolorowe bibułki, dzięki czemu opakowanie masz już z głowy. Uff!

2. AKCESORIA
To wymaga trochę więcej wysiłku. Musisz zrobić dokładne, ale delikatne i cichutkie (no przecież nie chcesz zepsuć niespodzianki) rozeznanie terenu, co za sprzęt ten Twój Craftoholic ma.


Każdy kto zajmuje się szyciem w pewnym momencie zaczyna marzyć o takich pięknych nożyczkach, które by cięły bez marudzenia, o nożu krążkowym, który bez problemu przetnie kilka warstw. Jeśli wiesz, że ta osoba interesuje się patchworkiem to mamy w sprzedaży świetny zestaw startowy, który zawiera wszystko co niezbędne: nóż krążkowyliniał i matę do cięcia.

3. PATCHWORK
Zostając w temacie Patchworku mamy w naszym sklepie kilka gotowych zestawów do wykonania patchworku w ślicznych blaszanych opakowaniach:


4. KSIĄŻKI
Nie lubisz się uczyć nowych rzeczy? Nigdy w moim średnio długim życiu nie usłyszałam takich słów od moich Craftujących przyjaciół. Każdy z nas uwielbia uczyć się nowych rzeczy, szycia, czy dziergania czegoś, czego jeszcze nigdy nie robił. A jak się tego nauczyć? Na pewno pomoże w tym odpowiednia lektura!


Mamy pozycje zarówno dla osób, które dopiero co zaraziły się szyciową chorobą takie jak Szkoła Szycia, ale też coś dla osób, które jakiś czas szyją i łakną nowej wiedzy, czyli Fashion Notes, albo dzieło Janka Leśniaka O szyciu. Znajdzie się też oczywiście coś dla mam! Chociaż ja uważam, ze projekty z książki Mamo Uszyj Mi! można spokojnie powiększyć i wykorzystać do uszycia czegoś dla siebie :) (Chociaż ja tam to mam podobno bardzo specyficzny gust).

5. NADAL NIE WIESZ CO KUPIĆ?
Sądzę, że po tylu inspiracjach jest to raczej niemożliwe, ale jeśli jednak... To z pomocą pędzą nasze kolorowe bony na zakupy! Bony zaczynają się od 10, a kończą na 200zł. 
Takim prezentem bym nie pogardziła! Bon obejmuje cały asortyment sklepu, dzięki czemu osoba obdarowana będzie mogła wybrać to czego najbardziej potrzebuje.


CZUJCIE SIĘ UPOWAŻNIENI DO WYSYŁANIA POSTA W ŚWIAT! W KOŃCU IDĄ ŚWIĘTA!
A TAKIE INSPIRACJE W TYM CZASIE WIELU OSOBOM ZRZUCAJĄ KAMIEŃ Z SERCA! :)

DO ZOBACZYSKA!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza