czwartek, 29 czerwca 2017

Stopka krocząca

Cześć Craftoholicy! Mam na imię Daria, pewnie część z Was kojarzy mnie ze sklepu internetowego:) Od teraz co jakiś czas będe pojawiała się również na blogu, zapraszam!Dzisiaj chciałam Wam przedstawić moją nową najlepszą przyjaciółkę czy stopkę kroczącą z górnym transportem.


Na pewno każdy z Was wie jak wygląda kocyk z Minky dla dziecka (z jednej strony tkanina bawełniana, a z drugiej polarek Minky). Ale czy pomyśleliście kiedyś jaki ten kocyk może być cudowny dla dorosłego? Kilku moich przyjaciół dostało takie koce i zgodnie twierdzą, że w życiu nie mieli lepszego, zimą podczas drzemki możemy się przykryć polarową stroną, a latem bawełnianą, która cudownie chłodzi.
Ale jak uszyć 2,5 metrowy koc bez przesuwania materiału? Tutaj z pomocą przychodzi nam Super Stopka!

Dzięki wbudowanemu dodatkowemu górnemu transportowi, dodatkowym ząbkom, a także temu, ze stopka pracuje "krocząc", czyli przyciskając przesuwa materiał, odrywa się i znowu przyciska się do materiału.. Sama byłam w szoku, że materiał nie przesunął się nic a nic! :)


Montaż jest również bardzo prosty, wystarczy odkręcić śrubkę trzymającą mechanizm do standardowych stopek i przykręcić naszą stopkę kroczącą.
 


I teraz w końcu mogę pochwalić się efektami pracy! Szczerze to szyjąc poprzednie koce nie sądziłam, że będzie to tak ogromna, bezstresowa przyjemność, niczego nie musiałam docinać i w całości zasługi za to przypisuję mojej nowej kumpeli Super Stopce! Jest to już obowiązkowe wyposażenie mojego warsztatu. Poniżej zdjęcia koca, wraz najlepszym modelem uszytym przez Walizkę życzeń i niesamowitymi rybami z Gaby!Pozdrawiamy wraz z Agatą i Luką :) Do zobaczenia niedługo!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza