piątek, 15 lipca 2016

Plażowe wariacje z Craftoholic SHOP!

Wakacje w pełni, a letnie miesiące najchętniej spędzamy ... nad morzem oczywiście ;-).
Słońce, piasek i morskie fale jak nic innego sprzyjają wakacyjnym przygodom!
A żeby było jeszcze weselej w Craftoholic SHOP znajdziecie cudowne dzianiny w bajeczne wzory i kolory z których uszyjecie szałowe wdzianka dla najmłodszych (i nie tylko!).
 
Nasze EKO Stretche Jersey nadają się do tego idealnie - składają się aż w 95% z bawełny organicznej oraz w 5% z elastanu. Posiadają certyfikat GOTS, oznacza to, że bawełna została zebrana z upraw ekologicznych oraz zabarwiona farbami nie zawierającymi metali ciężkich - jest przyjazna dla środowiska!
 
Ubranka uszyte z naszego EKO Jerseyu są niezwykle przyjemne w noszeniu, miłe dla skóry oraz przewiewne i oddychające - idealnie sprawdzają się podczas wakacyjnych szaleństw! ;-)
 
Kolorowe wzory świetnie łączą się z jednolitymi dzianinami, które znajdziesz na naszej stronie w kategorii dresówka! :-)

Poniżej kilka uszytych przez nas inspiracji:
 

 
 

 Na plażowe kreacje świetnie nadaje się też tkanina w 100% bawełniana z kolekcji EYELET - jest niezwykle lekka i delikatna, a na całej jej powierzchni znajdują się drobne oczka zapewniające cyrkulacje powietrza, dzięki czemu tkaniny eyelet są niezwykle przewiewne!

 
 
 
 


 
 
Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy super promocję!
Wszystkie tkaniny bawełniane Lattice Eyelet w cenie obniżonej o 25% do końca lipca z kodem: LetnieSzycie!
 
 
 
  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza