poniedziałek, 6 lipca 2015

Lilki Szpilki z odwiedzinami w Craftoholic Shop

"Wakacje z szyciem" czyli warsztaty kreatywnej Lilki Szpilki ruszyły pełną parą! :-) Dziewczynki zamiast spędzać swój wolny czas leniuchując złapią za igły, nożyce i kolorowe tkaniny od Craftoholic Shop i wyczarują mnóstwo cudownych uszytków;-). Młode crafterki swoją przygodę rozpoczęły od wizyty w naszym sklepie, gdzie mogły buszować do woli!
Na dziewczynki czekał również słodki poczęstunek oraz zabawa - kto pierwszy znajdzie tkaninę z liskami? W czerwone groszki? Małe niebieskie sówki? ;-) 

Bezkonkurencyjna okazała się Zuzia - rośnie nam kolejna craftoholiczka ;-). A na koniec kontrola jakości - cóż to za piękne wzory dziewczyny powybierały? Czy aby na pewno wszystko mamy? ;-)
Wszystkie buzie uśmiechnięte, klientki zadowolone! :-) Dziewczyny pełne zapału ruszyły do nowej pracowni Lilki Szpilki we współpracy ze Słodki Towar. Pracownia ruszy pełną parą od przyszłego tygodnia, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Gdyni na ul. Bema 10 !

2 komentarze:

  1. No ładnie! Takie młode już w szponach craftonałogu ;-) A tak poza tym super inicjatywa i alternatywa dla wakacyjnej rutyny. Fajowo. ZPT'ów już chyba nie ma w szkołach to przynajmniej tak dziewczyny wprawiają się w dziewczyńskich zajęciach :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękujemy za super przyjęcie i fajny wpis! Do szybkiego zobaczenia :)

    OdpowiedzUsuń