wtorek, 21 kwietnia 2015

Wyniki Candy :-)

Mam przyjemność ogłosić zwyciężczynię naszej rozdawajki :-)
Aby wygrać designerską, płócienną torbę oraz pakiecik minky, należało odpowiedzieć na pytanie:
"Jaką zasadą kierujesz się podczas dobierania wzorów i kolorów?"

Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w zabawie oraz za bardzo interesujące komentarze -  zdajemy sobie sprawę, że nie łatwo jest odpowiedzieć na to pytanie i że wymaga ono głębszej refleksji ;-)

Ale żeby nie przedłużać oto wyniki:


Treść wybranego przez nas komentarza:

"Nieograniczone możliwości łączenia wzorów i kolorów - to było to, co tak wciągnęło mnie w świat patchworku. W przeciwieństwie do przestrzeni, w której żyję - o ograniczonej palecie barw, umożliwiającej relaks, bardziej uniwersalnej, świat tkanin nie ma granic. Szczególnie jeśli dotyczy to szycia dla dzieciaków. Słowa "zabawa", "radość" towarzyszą mi przy doborze tkanin i wzorów. Czasem oczarowana kolekcją tkanin poruszam się tylko w jej ramach, ufając projektantowi. Tak było szczególnie na początku patchworkowej przygody, kiedy materiały wybierałam właśnie w ramach jednej rodziny wzorów. Wraz z powiększającym się stosem tkanin, łączę coraz chętniej i odważniej. Cały czas jeszcze przede mną patchwork w stylu Rity Hodge z Red Pepper Quilts ale powoli, powoli zbieram się na odwagę :)
Póki co z mojego własnego doświadczenia wiem, że:
- kropki są dobre na wszystko ;) Podobnie jak paski (szczególnie czarno - białe) potrafią okiełznać ewentualny chaos zbyt wielu wzorów i kolorów, dodać charakteru, jeśli go nie wiedzieć czemu patchworkowi zabrakło ;) 
- biały bywa kolorem (powiedzmy, że biały jest kolorem ;), do którego dobrze wrócić po długich poszukiwaniach - jest świetnym tłem dla szaleństw, świetnie scala, odciąża;
- najważniejsze, żeby nie robić nic na siłę. "Może się jakoś ułoży" - jeszcze w moim przypadku nigdy nie zadziałało :)"

Którego autorką jest Pani Maja z bloga: https://betyipiernaty.wordpress.com/ ! :-)
 Serdecznie gratulujemy! :-) 

Prosimy o przesłanie adresu potrzebnego do wysyłki nagrody na maila: aneta@craftoholicshop.comBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza