poniedziałek, 12 stycznia 2015

Wracamy z jeszcze większym zapałem i nowymi pomysłami!

Nie zważając na nic (w tym na długą przerwę jaka nas dzieli od ostatniego posta) chciałabym ogłosić, że


blog rusza na nowo, z ogromnym zapałem, pomysłami oraz chęcią do dzielenia się z Wami tym co twórcze, kreatywne i po prostu piękne :-). Wszyscy poszukiwacze wyjątkowych tkanin znajdą na tym blogu wiele inspiracji, ciekawostek, informacji o targach, wystawach i eventach, fotorelacje z wydarzeń na których będziemy mieli okazję się pojawić. Postaramy się również przedstawiać WAS i  WASZĄ TWÓRCZOŚĆ, zastrzegamy sobie jedynie prawo do wybierania tego co wyjątkowe i oryginalne :-) Znajdziecie tu również informacje o promocjach, nowościach, wydarzeniach i konkursach organizowanych przez nasz sklep internetowy oraz stacjonarny.


Wszystkie newsy będę starała się wyłapać dla Was ja, Aneta, członek Craftoholicowego teamu, nosząca w sercu pasję do rękodzieła odkąd pamiętam. Spotkać mnie można również za ladą w naszym sklepie stacjonarnym na ul. Krzywoustego 3 :-). W wolnych chwilach tworzę, rysuję, maluję, wycinam, sklejam i oczywiście SZYJĘ z pięknych tkanin dostępnych w naszym sklepie.ręcznie malowane :-)

ręcznie malowane :-)


ręcznie malowane :-)
ręcznie malowane :-)

ręcznie malowane :-)
Więcej mojej twórczości można obejrzeć na stronie Walizka Życzeń :-) W wolnych chwilach staram się brać udział w wydarzeniach zrzeszających trójmiejskich rękodzielników.

Tutaj na Seaside Fashion w Bunkrze. Na zdjęciu z kolejnym członkiem Craftoholicowego teamu - Emilą :). Fot. Kilar Fotografa.
Mam nadzieję, że wszyscy pasjonaci rękodzieła będą chętnie zaglądać na tego bloga. Chcemy dać  Wam inspirację, zachętę i radość tworzenia, a może Wy w zamian podzielicie się efektami Waszej pracy? ;-).

Zachęcam do wysyłania swoich prac wykonanych z craftoholicowych tkanin na mojego maila aneta@craftoholicshop.com, ciekawych artystów i ich projekty chętnie zaprezentujemy na blogu.

2 komentarze:

  1. Pierwsza komentująca!
    Będę zaglądać regularnie:)

    Em

    OdpowiedzUsuń
  2. Też będę zaglądać:) blog to must have i już:)

    OdpowiedzUsuń