piątek, 16 stycznia 2015

Tkaniny laminowane

Pogoda ostatnimi czasy nas nie rozpieszcza. Nie było nam dane długo cieszyć się białą zimą - zaraz po świętach deszczowa jesień postanowiła znów nas odwiedzić. Nie wiadomo jak długo z nami zostanie, dlatego trzeba się odpowiednio przygotować na taką pogodę. Na szczęście jest Craftoholic Shop a w nim kolorowe, wodoodporne tkaniny laminowane! :-)


Tkanina laminowana jest to 100% bawełna pokryta cienkim, błyszczącym laminatem. Jej producent Robert Kaufman podkreśla, że tkania ta jest wolna od ołowiu i ftalanów, sam laminat natomiast to cienka warstwa poliuretanu. Tkanina laminowana nie jest sztywna, jest giętka, miła w dotyku, lekka, a jej szycie nie stanowi żadnego problemu. Mimo to jest to materiał bardzo wytrzymały i trudny do rozdarcia, a dodatkowo nieprzemakalny :-)Tkanin laminowanych nie zaleca się prać w pralce automatycznej. Wystarczy przetrzeć ją mokrą ściereczką z dodatkiem mydła. W razie konieczności tkaninę można przeprasować wyłącznie na stronie bawełnianej (nie pokrytej laminatem) na najniższej możliwej temperaturze żelazka. Tkanina laminowana idealnie nadaje się na:
parasole, płaszcze, peleryny, kaptury chroniące od deszczu, fartuszki, obrusy, śliniaczki, torebki, kosmetyczki, worki, plecaczki, opakowania na drugie śniadanie i co nam tylko nasunie wyobraźnia :-) 
Oto garść inspiracji:
Fotografia pochodzi ze strony: www.robertkaufman.com
Fotografia pochodzi ze strony: www.designfactory.eu.com

Fotografia pochodzi ze strony: www.robertkaufman.com

Fotografia pochodzi ze strony: www.babysmile.com.pl

Fotografia pochodzi ze strony: www.uszyjmimamo.plFotografia pochodzi ze strony: www.color-marcado.pl


Przypominamy, że do 18.01. 2015 r. możecie zakupić u nas tkaninę laminowaną Paris Pink i Tkaninę Laminowaną Paris White po cenie obniżonej z 22,99 na 15,99/szt. ! :)


1. http://craftoholicshop.com/pl/p/Tkanina-Laminowana-Paris-White-Timeless-Treasures-/2002
2. http://craftoholicshop.com/pl/p/Tkanina-Laminowana-Paris-Pink-Timeless-Treasures/2001A co Wam udało się stworzyć z tkaniny laminowanej? Jakie macie z nią przygody? Podzielcie się tym w komentarzach, a zdjęcia Waszych dzieł wysyłajcie na: aneta@craftoholicshop.com :-)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza