sobota, 5 maja 2012

Minął już rok! Czas na refleksje:)

Ten rok minął z prędkością światła. Był wariacki, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Moja wielka przygoda z szalonymi materiałami trwa i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa i dumna! Jest zmęczenie, ale i ogromna satysfakcja:) A wszystko zaczęło się tak niewinnie - plany w głowie były zawsze, tylko sił i pewności brak. Nie wiem jak to możliwe, ale po urodzeniu drugiego dziecka, mimo iż człowiek zmęczony wstawaniem i opieką, nagle odkrył w sobie ogromne pokłady energii i chęci do działania. I tak zaczęło się nieśmiało od bloga, którego przez pierwsze miesiące pisałam dla siebie i wstydziłam się wypuścić na światło dzienne. Po czym sprawy w swoje ręce wziął mój mąż i okazało się, że jesteśmy na facebooku i tak już później potoczyło się samo.

Był to rok pracowity, ale i pełen niespodzianek oraz wspaniałych znajomości. Poznałam pełno niesamowitych osób, baaardzo pozytywnie zakręconych, dzięki którym miałam okazję nacieszyć oczy cudowną twórczością.

Pragnę też Wszystkim podziękować za motywację jaką mi dajcie, ciepłe słowa i miłe opinie! Wiem, że blog został troszeczkę zaniedbany kosztem rozwoju sklepu, ale w miarę możliwości (a przede wszystkim czasu!) będę nad tym pracować! Bardzo zapraszam do współpracy, bo z miłą chęcią zaprezentuję Wasze wyroby zwłaszcza te stworzone przy użyciu materiałów ze sklepiku Craftoholic Mom:)

No właśnie sklepik - moje wielkie marzenie mieć sklep na podobieństwo tych na zachodzie. Słodki, mały sklepik, gdzie znajdziecie same perełki. Tym bardziej jestem szczęśliwa, że powoli się ono spełnia. To sama przyjemność się tym zajmować. Z wielką radością pragnę oświadczyć, że już w przyszłym tygodniu ruszy sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia. Muszę powiedzieć, że wygląda obiecująco!


A mój wywód pragnę zakończyć apelem:

Drogie, Kochane Matki Polki! 
Nie odkładajcie swych marzeń i planów na później, uwierzcie w siebie i do roboty! 
A najważniejsze bądźcie szczęśliwe w tym co robicie!

20 komentarzy:

 1. Gratulacje i oby tak dalej !!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!I życzę dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje i trzymam kciuki za wiecej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje ^^ i niech Ci się wiedzie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. podglądam od dawna i strasznie miło mi u ciebie :) oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że Twoje marzenia się spełniają. Jedno z moich spełniło się dzięki Tobie :) Mogę szyć z tych pięknych ozdobnych tasiemek akcesoria dla moich kudłatych stworków :). Kiedyś zamierzam wrzucić moją twórczość na bloga, ale na razie nie mogę się zebrać, żeby pofocić te moje małe dzieła...
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. gratuluję pierwszej rocznicy! :) Już teraz blog jest niesamowitą inspiracją, czekam na więcej i z niecierpliwością czekam na otwarcie sklepu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia Karola i czekam na internetowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cieszę się, że udaje Ci się spełniać twoje marzenia! :) Ja jestem na początku tej drogi i mam nadzieję, że uda nam się współpracować :) Kibicuję Ci i mocno trzymam kciuki, powodzenia! No i nie mogę się doczekać nowego sklepiku!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetnie, że jesteś :)) Życzę wytrwałości i powodzenia w dalszych działaniach

  OdpowiedzUsuń
 13. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Serdecznie gratuluję - jesteś wielka :) Pozdrawiam i trzymaj tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 15. Z całego serca gratuluję i dziękuję, Twoje słowa odbieram osobiście, gdyż jestem w podobnym momencie życiowym co Ty rok temu. Wracać do korporacji czy działać ( choć boję się i też nieco mi wstyd, bo nieśmiała jestem ) Ech, Ty wiesz o czym mówię. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 16. gratulacje:)
  http://katymami85.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo budujący post :)) pozdrawiam i gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń