piątek, 23 grudnia 2011

Świąteczna elegancja


Zakupy, pieczenie, sprzątanie - oj nie ma czasu na postów pisanie:( Ja dzisiaj tak na szybciutko zasiadam do kompa i zaraz uciekam, bo  jeszcze jest tyle do zrobienia! Jednak nie mogłam sobie odpuścić tego tematu! Przedstawiam kilka prostych, fajowych pomysłów na świąteczne stroje dla naszych maluchów. Wystarczy, na przykład naszyć materiałowy krawat albo narysować biżuterię mazakiem do tkanin i gotowe:)  Zabawna elegancja, a przede wszystkim wygoda. Podstawą są trzy kolory: zieleń, czerwień i biel. Łączymy je i już jest klimat Świąt! Zamiast stroić dzieciaki w garnitury i balowe suknie, zróbmy tym razem coś innego, kolorowego i oryginalnego. Na pewno wyjdą świetne, pamiątkowe zdjęcia. 

 
 
Dorzucam też klika słodkich dodatków -  nie mogłam się oprzeć;P
Zdjęcia: Hotsie Totsie Baby, Plum lovlies, Me and Matilda, Selahs Closet, JB Kids, What sew ever design, All Jack Clothing, Mountain aven baby, Kathy Dees Cozy Toes, Kira Peasley Designs, Pink Princess Couture, Magical Scraps, My Mondays Child, Her Cuteness Boutique, Green Apple Boutique, Little Bits by Julie

4 komentarze:

 1. szałowe muchy i bluzeczka z samochodem z choinką na dachu to moi faworyci! W tym roku juz raczej nie zdążę , ale w przyszłym... Pozdrawiam świątecznie, Magda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic dziwnego, ten post w takim tempie wrzucony:( Nie jest łatwo przed Świętami:) Wesołych! Pozdrowionka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjne pomysły i chyba jeszcze któryś wykorzystam :-) Bardzo dziękuję za inspiracje które czerpię od Craftoholic Mom. Życzę Wesołych Świąt i wielu wielu pomysłów i energi do dalszego tworzenia.
  Ola Zając

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne inspiracje :))) Wesolutkich Świąt :))

  OdpowiedzUsuń