środa, 7 grudnia 2011

Minimetry.plWczoraj radości nie było końca! Dzieciaki przeszczęśliwe, tzn. głownie jedno, bo drugie za dużo jeszcze nie kuma, ale wtórowało okrzykami i chichotem. Mikołaj do nas trafił! I zostawił prezenty! Antoś, fan piratów i trupich czach, dostał zestaw piracki tj. torbę na skarby, przypinkę pirata, pirackie książki i Włodka Kotwicę! Amelion dostał piękną pufkę, którą właśnie rozpracowuje i choinkę, jak się okazało, bardzo fajną do muldania i rzucania na ziemię. Tata otrzymał małą, słodką choineczkę z wąsem! Dla mnie prezentem ma być upragnione wieczorne wyjście bez dzieci:) Teraz to wszystko w rękach babć!:) 


Jakie to szczęście, że na Pchlim były Minimetry. Mogłam zakupić te piękne i wyjątkowe prezenty na Mikołajki.No właśnie Minimetry...:) Chciałam Wam o nich trochę napisać, bo to sklepik, który uwielbiam! Idealne miejsce, jeżeli nie macie jeszcze pomysłów na świąteczne zakupy! Zapomnijcie o motywach Barbie, Cars’ów i innych bajkowych postaciach, tak chętnie wykorzystywanych w masowej sprzedaży. Tu tego nie znajdziecie!  Znajdziecie za to wyjątkowe prace zdolnych ludzi, świetne grafiki, pomysłowe dekoracje i wiele innych ciekawych produktów. Tu wszystko jest stworzone specjalnie dla najmłodszych! 

 
Rodzice, którzy planują stylowy pokoik dla swojego dziecka, znajdą dużo świetnych dekoracji. Jest też możliwość skorzystania z pomocy Minimetrów. Oni zaprojektują, narysują i jeszcze uszyją, gdy tego zapragniemy! 

Minimetry to idealny przykład, że wyroby handmade dla dzieci nie muszą kojarzyć się z jarmarcznymi i tandetnymi zabawkami. To pomysłowy design i wyjątkowe produkty jakich nie dostaniecie w galeriach handlowych i marketach, a wszystko z myślą o maluchach! U nich jest zupełnie inny klimat - dziecięcy, urokliwy, dowcipny i niezwykły! Ich sklepik internetowy przyciąga świetną, pomysłową grafiką i śmiesznymi, zaczepnymi tekstami. Znajdziecie ich również na Pakamerze i Decobazar lub w ich stacjonarnym sklepiku w Koninie.

No dobra dosyć tej wazeliny, bo pomyślicie jeszcze, że mi za to płacą:) 


Najlepiej Drogie Mamy sprawdźcie same! Zajrzyjcie tam z ciekawości, a jestem pewna, że będziecie wracać! 


Minimetry.pl - ja serdecznie zapraszam!


 
PS Ale się rozpisałam!:)


Zdjęcia: źródło własne, Minimetry.pl

1 komentarz:

  1. Oj tak, solidna firma:) potwierdzam-sama z nimi współpracuję:)

    OdpowiedzUsuń