piątek, 18 listopada 2011

Pchli Targ = Kiermasz produktów dla dzieci= Polecam!

Jeżeli nie macie jeszcze planu na Sobotę (26 listopada), a Warszawa Wam po drodze:) to serdecznie zapraszam wraz z maluchami na kolejną edycję Pchlego Targu. Jest to kiermasz oryginalnych produktów handmade dla dzieci, których nie znajdziecie w wielkich centrach handlowych i sieciówkach. To rzeczy unikalne i wyjątkowe, tworzone z pasją i sercem. Nie zabraknie też licznych atrakcji dla najmłodszych! Między innymi:

* prezentacja najnowszej książki pt." Ciasta, ciastka i takie tam" wydawnictwa Dwie Siostry połączone z warsztatami kulinarnymi  prowadzonymi przez Grysika 
* recyklingowe warsztaty zorganizowane przez Pompon Art
* oldskulowa sesja ze Świętym Mikołajem - Dział Kadrów
* czytanie dzieciom książek świątecznych
* lepienie bałwana ze śniegu

Mam ogromny zaszczyt również uczestniczyć w tym wydarzeniu, na co się bardzo cieszę i już doczekać się nie mogę!!! Tak więc niedługo się widzimy, będzie można poplotkować o dzieciach, szmatkach i naszych bzikach:) 
SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM!

4 komentarze:

 1. Wawa nie podrodze :(
  A moze by tak cos takiego w 3city ....

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam, byłam... się obkupiłam. Fajne wydarzenie, ciekawi ludzie. Na stoisku Craftoholic MoM robota wrzała! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktosia - był w Sopocie w te wakacje, a teraz zapowiada się kiermasz w Zatoce Sztuki. Możliwe, że będziemy... póki co rozważam;) Dam na pewno znać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witajcie dziewczyny: Basiu i mamo Basi!:) Dziękuję za Wasze odwiedziny!! Basia dzielna babka - wytrzymała to wariactwo i nie marudziła, ani trochę! Gratuluję bloga! Świetnie się czyta - pośmiałam się trochę:)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń