poniedziałek, 19 września 2011

Dekoracyjne litery

Szukając zdjęć do poprzedniego posta natknęłam się na pomysły wykorzystania liter jako dekoracji w naszych domach. Każdy na pewno zna materiałowe lub drewaniane literki z imieniem do pokoju dziecka. Ostatnio jest to dosyć modne i słusznie, bo taka ozdoba wygląda wyjątkowo słodko nad łóżeczkiem maleństwa. U większych dzieci jest to ważny element do podkreślenia :"To tu jest moje królestwo i ja tu rządzę!":)
 
 

 


A co z dużo starszymi...? Będzie też  i coś dla nas:) Zabawny, ale stylowy motyw do naszego salonu. Literki w nowej odsłonie:) 

 


 Na koniec coś do sesji zdjęciowych:)

 
Zdjęcia: Mollie Mae Handcrafted Designs, Sara Tams, Danielle Hensley, Maisie MooNZ, Maudiek, MiChiMaLAND, Spell it with style, Toastie Studio, Kids Love Letters, Nelsons Gifts, Shop Dirtsa, Mable Dear, Life is so beautiful, Rajdesign, A work in progress gift, Serina's custom shop, Itta Bitta Boutique, Sweet Pickle Designs Co, Jonny's sister, Woodland words, Hilary Cosgrove, Tayson Bodnarchuk, Embe shop, Cute kid creations


2 komentarze:

  1. bardzo fajny pomysł z literkami a'la scrable do salonu :) ja właśnie szukam natchnienia na literki do nowego pokoiku moich chłopaków :)

    OdpowiedzUsuń