czwartek, 25 sierpnia 2011

Sesja Top Model - Amelion w roli głównej:)


Dzisiaj powrót do przeszłości, czyli ponownie" Kwiaty we włosach". Już o tym pisałam, ale temat powraca, bo ostatnio dostałam znane już Wam opaski dla dziewczynek, które można pięknie udekorować.

Teraz przerwa na reklamę - dla zainteresowanych dostępne w moim sklepiku:)).

No i przyszedł czas na zabawę. Miałam gotowe kwiatki z włóczki wykonane przez moją uzdolnioną Babcię (niestety ja się do dziergania nie nadaję, kiedyś próbowałam z szalikiem dla męża...masakra!  ) i zrobiłyśmy sesję:) 

 


 

Moja Amelka, zwana u nas w domu Amelionem, posłużyła za modelkę. Po wielogodzinnej pracy ze stylistą, fryzjerem i make-up'istą stanęła przed obiektywem. Proszę zwrócić uwagę na ten wrodzony wdzięk:) Nasza modelka miała jednak jeden, mały problem przy pozowaniu - uporczywie poszukiwała swoich ząbków:))
 
 

 

  


 

 

 


Zdjęcia: źródło własne 

1 komentarz:

  1. Śliczna modeleczka :)
    Odkryłam Twojego bloga kilka dni temu i jak tylko mam troszkę czasu, to się wczytuję. Jestem zachwycona wszystkimi wpisami! Tak mnie zainspirowałaś, że w weekend odbieram od mamy maszynę do szycia i biorę się do roboty ;) Nie obędzie się oczywiście bez zakupów u Ciebie, już się rozglądam za tasiemkami, materiałami i guziczkami. Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń