poniedziałek, 20 czerwca 2011

Ach te Tutki!


TUTU to spełnienie marzeń każdej małej i dużej kobietki. Sama bym taką chciała, tylko bardziej odpowiednią dla mojego wieku. Chętnie wzbogaciłabym szafę o te, które nosiła Carrie Bradshaw z “Sex and the city”:) Wróćmy jednak do dużo młodszych i ważniejszych osóbek. Małe dziewczynki wyglądają po prostu cudnie w tych kolorowych sukieneczkach. Fajnie obserwować jak zmieniają się w małe baletnice. Najbardziej podoba mi się połączenie tutu z getrami i trampkami. Tutki świetnie prezentują się na sesjach zdjęciowych i ważnych imprezach okolicznościowych. Jednak założę się, że każda szczęśliwa ich posiadaczka, będzie chciała nosić je na co dzień:) 
Skomplikowane i dekoracyjne modele można kupić w sklepach, już także w Polsce. Ja znalazłam jednak prosty sposób na zrobienie ich samemu. Nie trzeba szyć, wystarczy odpowiednio przywiązać poszczególne kolorowe paski tiulu do gumki lub tasiemki. 
Najlepiej zobaczcie same: http://www.youtube.com/watch?v=Zl9dgCs-mv0 i spróbujcie je wykonać w domu. 
Mamuśki nie ma opcji, tutu musi się znaleźć w szafie każdej małej modnisi!!!  

 

 


  

 


 

 


  


 


Zdjęcia: CamillesLilButique, Tutu Cachu, Tutus and Tulips, LindsaysWhimsiesTutu, Danbury Lane, Princess Tutus Boutique, Ava's Kloset, Kirras Boutique


4 komentarze:

 1. Tutki zawsze były modne, a dziewczynki je uwielbiają to prawda. Moja córcia sama ma chyba z 6 sztuk:) Pozdrawiam Cię. Robisz rewelacyjne rzeczy..
  Szyjesz coś na zamówienia?

  www.iwonabaldyga.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za miłe słowa, jednak muszę sprostować - niestety póki co moje umiejętności nie są na tyle wystarczające, żeby wszystko o czym piszę było mojej produkcji. Usilnie staram sie to zmienić, ale dla mnie doba jest stanowczo za krótka:( Blog sklada się ze znalezionych pomysłów w różnych zakątkach sieci, którymi chciałabym sie z Wami podzielić. Przy okazji coś poćwiczę i podpowiem. Widziałam Twoją stronkę jest super - robisz przepiękne fotografie!!!:)Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello Craftoholic Mom:

  A great number of the tutu pictures you posted here belong to www.DanburyLane.etsy.com You need to remove my pictures or link directly to the owner website.

  Pictures are protected under copyright laws. I appreciate your cooperation.

  thank you.
  -Rebekah

  owner/designer
  www.DanburyLane.etsy.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi Rebekah,

  I always place the source of the pictures under each post but I can also place it under each of your pictures. Hope this is fine with you.

  Have a nice day :)

  Karolina

  OdpowiedzUsuń