środa, 25 maja 2011

Czas na porządki w torebce!Przyznaję się bez bicia - w mojej torebce panuje chaos!!! Totalna masakra, co jest świetną pożywką dla żartów mojego męża, zawsze jak czegoś szukam. Mam w niej dosłownie wszystko, przeważnie są to rzeczy moich dzieci. Wszystko oczywiście bardzo niezbędne jak ludziki playmobil, zabawki z jajka kinder i wiele innych, jakże ważnych przedmiotów. Od jakiegoś czasu doszły jeszcze smoczki, grzechotki i inne niemowlęce gadżety. Czasami ten bałagan jest  przydatny, bo nagle znajduje coś, co z wielką radością odkrywam, że ratuje mnie w danej sytuacji. Przeważa jednak frustracja kiedy po raz kolejny szukam kluczy do samochodu trzymając moje dzieciaki i pełno innych maneli, a kluczy jak nie ma tak nie ma. Dlatego też stwierdziłam, że czas na porządki!!! 

Zapraszam do obejrzenia pomocnych do tego akcesoriów,  jak zawsze będzie pomysłowo i kolorowo!


Breloczki na klucze:


Portfele, portfeliki na kasiorę:) i różne drobiazgi. 

 

Kosmetyczki małe i duże pochowają nie tylko kosmetyki :)
Przy dzieciach są koniecznością!

 

Woreczki, torebeczki świetne na dziecięce drobiazgi:)

 
Wet bags idealne na wilgotne chusteczki, mokre pieluchy i przekąski. Wkładka jest wykonana z nieprzemakalnego materiału, więc nie ma opcji, żeby coś w torebce nam zamokło.

                     

Etui na dokumenty:

Notatniki:

 
     
 


Etui na okulary:Etui na ipod'a:


Zdjęcia: Pineapple Spice, The High Fiber, Qtpi Workshop, Keroforever, Krissyanne Designs, Cotton Purr, Pieces of Kandee, Cazhoffy, PK Stuff, Bells and Unicorns, Barns of Colors, ablemabel, Ms Nizbit, Little Birds Boutique, Patchwork Trails, BreeLeeD, PinkOasis

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza